Вшанування пам’яті жертв села Березка

Понеділок, 31 Березня 2025, 17:53

12 квітня о 12:00 на колишньому греко-католицькому цвинтарі в селі Березка в Перемиському повіті відбудеться панахида за душі похованих тут мирних мешканців, убитих 11 квітня 1945 року. Цього дня в Березці від рук польського підпілля загинуло понад 180 українських селян, які, за свідченнями очевидців, були поховані у братській могилі. За інформацією організаторів, не виключено, що молитва відбудеться також у селах Бахів та Сівчина, де в той же день було вбито понад сто українців.

На спільну молитву запрошує Спілка українців – «Пам’ять і спадщина», котра є організатором події.

Нагадаємо, що минулого року члени організації почали роботу з облаштування території. Зараз працюють над тим, щоб цьогоріч на кладовищі встановити пам’ятник у пам’ять про загиблих.

Поділитися:

Категорії : Новини

По темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*